Menu główne:

22.05.2022

Wyniki > 2022
MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI U18 ui U20

22 maja 2022 na stadionie WKS Wawel w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Małopolski U18 i U20 w Lekkoatletyce. Zawodnicy MKS Tempo Kęty zdobyli w tej imprezie 6 medali.

Dwa złota wywalczyła Julia Michałowska wygrywając konkurs pchnięcia kulą U18 z wynikiem 15,89m oraz rzut dyskiem U18 gdzie uzyskała najlepszy rezultat 38,78m. Dwa medale wywalczyła Agnieszka Kręcioch: pierwszy złoty w biegu na 200m U18, uzyskując najlepszy czas 27,05s. Drugi tym razem srebrny wywalczyła w biegu na 100m U18 z czasem 13,08s. Srebrny medal wywalczyła także nasza kolejna biegaczka Gabriela Wójcik która dystans 200m U20 pokonała w czasie 26,35s. Ostatni medal dla ekipy Kęckiego „Tempa” wywalczyła Wiktoria Sachmerda która w konkursie skoku w dal U20 uplasowała się na 2 miejscu uzyskując rezultat 4,96m.