31.01.2016

Wyniki > 2016

Podium dla skoczkiń Tempo Kety

Miniony weekend był bardzo udany dla zawodników Tempo Kety. W sobotę 30 stycznia Gabrysia Zawadzka wraz ze swoim trenerem Tadeuszem Łyskiem pojechali do Ostrawy na Mistrzostwa Śląska Seniorów. Nasza najlepsza obecnie skoczkini zwyciężyła w trójskoku /11,85m/. Było to jej kolejne - czwarte zwycięstwo w tym roku. W niedziele natomiast odbył  IV Halowy Miting LA w Brzeszczach. Bardzo dobrze tego dnia zaprezentowała się grupa trenera Tomasza Sysak. Dziewczyny zdominowały konkurs skoku w dał - ustanawiając swoje nowe rekordy życiowe zajęły trzy pierwsze miejsca. Najlepsza z całej stawki skoczkin okazała się Kasia Kos /4.83m/ na drogiej pozycji uplasowała się Dorota Doroszko  /4,70m/ a trzecia była Julia Kowalska z wynikiem /4,67m/. Nieco dalsze lokaty zajęły ich koleżanki klubowe: 6 miejsce Sandra Flasz/ 4,38m/ i 7 m-ce Natalia Zawadzka  /4,08m/. Niedziela była udana podwójnie dla Kasi Kos która w biegu sprinterskim awansowała do finału B. W finałowym biegu - dystans 60m pokonała w czasie 8,85s zajmując miejsce 4. Już za tydzień / 7.02/ odbędą się Halowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów i Juniorów młodszych a tydzień później /14.02/ Mistrzostwa Małopolski Młodzików. Wszystkim zawodnikom Kęckiego klubu gratulujemy i życzymy sukcesów w najbliższych mistrzostwach województwa.