12.05.2016

Wyniki > 2016

Występy Tempo na Lekkoatletycznych czwartkami

12 maja na stadionie Sprintu Bielsko Biała odbyła się kolejna edycja lekkoatletycznych czwartków, czyli imprezy dla najmłodszych adeptów „królowej sportu”. W zawodach wzięły udział trzy dziewczyny - reprezentantki naszego klubu. Był to dla nich bardzo udany start gdyż każda zdobyła medal. Złoto w skoku w dał wywalczyła Karolina Waluś /4,48m/ a jej koleżanka Zuzanna Tuchowska w tym samym konkursie dziewczynek rocznik 2004 wyskakała sobie medal srebrny /4,18m/. Z srebra i bardzo dobrego wyniku /8,90s/ cieszyła się także tego dnia Karolina po biegu na dystansie 60m. Dwa medale brązowe zdobyła Wiktoria Sachmerda. W biegu na 60m dziewczynek rocznik 2003 uzyskała ona czas 8,86s a w skoku w dał wynik 4,36m.

Klub MKS Tempo Kety serdecznie dziękuje rodzicom a w szczególności Panu Robertowi Waluś za transport oraz opiekę nad dziewczynami w trakcie zawodów.