TEMPO KĘTY
Międzyszkolny Klub Sportowy
Przejdź do treści

Menu główne:

4.10.2020

Wyniki > 2020
Mistrzostwa Województwa  Małopolskiego                                                                                                       Dzieci Starszych ( U-14 ) i  Dzieci Młodszych  ( U-12 )  w Lekkiej Atletyce                                                                                                                                                     Kraków  4 października  2020.

WYMARZONE  ZAKOŃCZENIE  SEZONU  LEKKOATLETYCZNEGO  2020.
Sezon  2020 chociaż tak bardzo krótki  był dla kęckiego Tempa  szczególnie udany.  Znakomicie rozpoczęli go najmłodsi  zdobywając w Ogólnopolskim Finale „Czwartków Lekkoatletycznych”  w Łodzi  aż 4 medale.  Potem przyszły medale  - srebrny Gabrysi Wójcik w  biegu na 400 m ppł                                   w Mistrzostwach Polski  U-18 w Radomiu i  złoty Julii Michałowskiej w pchnięciu kula w Mistrzostwach Polski  U-16 w Słupsku. Po drodze wiele medali i świetnych wyników uzyskanych  w mistrzostwach wojewódzkich i ponadwojewódzkich.  Tak się złożyło, że sezon 2020 zakończyły Mistrzostwa Małopolski  w kategoriach dzieci starszych i młodszych. I tym razem najmłodsi lekkoatleci Tempa  zaprezentowali się rewelacyjnie.  Zaprezentowali na stadionie AWF  niesłychana wolę walki i bardzo wysoki poziom sportowy,  co zaprocentowało zdobyciem   aż  15 medali   oraz  faktem iż większość  zawodników zdecydowanie poprawiło swoje rekordy życiowe (PB ).
MEDALIŚCI  
            Złote medale
1) Stojek  Emilia  r. 2008  ( U-14 )  -  skok w dal -   4,94 m     PB
2) Annoni  Fabiana  r. 2007  (  U-14 )  -   oszczep   -   22,75 m   PB
3) Talik  Konrad  r. 2007 ( U-14 )   -  skok w dal    -   5,57 m     PB
4) Talik Konrad   r. 2007  ( U-14 )    -   300 m    -   41,38       PB
5) Kręcioch  Aneta  r. 2009    ( U-12 )   -   300 m   -   48,31
6) Talik  Marlena r. 2009   ( U-12 ) -   60 m    -   9,38          PB
Srebrne  medale
1) Kasprzak  Dominika  r. 2007 ( U-14) -  skok wzwyż  -  142    PB
2) Bury  Maria  r. 2007  ( U-14 ) -   300 m   -  47,18 PB
3) Kręcioch  Martyna  r. 2008  ( U-14 )  -   100 m  -  14,19 (-3,0)     
4) Rakoczy  Karol  r. 2009  ( U-12 )  -    60 m   -   9,12    PB
5) Rakoczy  Karol  r. 2009  ( U-12 ) -   skok w dal    -  4,43     PB
6) Kręcioch  Aneta r. 2009  ( U-12 )  -  skok w dal   -   4,27
               Brązowe medale
1)  Walatek  Kacper   r. 2007  ( U-14 ) - skok wzwyż - 142 cm    PB
2) Stojek Emilia  r. 2008    ( U-14 )  -   100 m    -    14,31 (-3,0)
3) Marek  Karol  r. 2009    ( U-12 )  -    60 m  -    9,13
ul. Wyspiańskiego 1
32-650    Kęty
tel. 33/845-12-39
tempokety@o2.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego