18.10.2020

Wyniki > 2020
Dziś w Brzeszczach odbyły się Halowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów U20 i Juniorów Młodszych U18 w Lekkoatletyce.

Mistrzynią Małopolski została Gabriela Wójcik która wygrała finał biegu na 60m ustanawiając nowy rekord klubu juniorek młodszych (8,04s). Złoty medal wywalczyła także Zuzanna Tuchowska pokonując swoje rywalki w konkursie skoku wzwyż U18 – oraz poprzeczkę zawieszoną na wysokości 150cm.  Dwa medale zdobyła juniorka Julia Kowalska – srebro w skoku w dal oraz brąz w biegu na 60m. Dwukrotnie bliski podium był Łukasz Puchała który zarówno w finale biegu na 60m oraz 60m przez płotki był czwarty. Swój debiut w zawodach takiej rangi  zanotowała Julia Jurczak która w biegu na 60m uzyskała czas 9,44s.