TEMPO KĘTY
Międzyszkolny Klub Sportowy
Przejdź do treści

Menu główne:

28.09.2021

Kalendarz > 2021
OTWARTE  MISTRZOSTWA KĘT  DZIECI W LEKKIEJ ATLETYCE

28 września  na nowym tartanowym kompleksie sportowym przy PZ nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych-Elektrycznych w Kętach po raz pierwszy odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kęt Dzieci w Lekkiej Atletyce. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Klub Sportowy Tempo Kęty przy wsparciu finansowym Gminy Kęty i dzięki gościnności gospodarza obiektu - Dyrekcji  PZ nr 10. W trakcie uroczystego otwarcia zawodów  pani Dyrektor  Ilona Kula poinformowała , że nowy kompleks sportowy będzie udostępniany na prowadzenie zajęć szkoleniowych z dziećmi  i młodzieżą oraz na przeprowadzanie na nim zawodów. Licznie zgromadzonym młodym zawodnikom życzyła zwycięstw i osiągania jak najlepszych wyników.  Prezes  MKS Tempo  pan Andrzej Foks podziękował za umożliwienie na podstawie zawartej Umowy Użyczenia prowadzenia na tym tartanowym obiekcie  zajęć szkoleniowych z zawodnikami  Klubu.  Pozwoli to na zdecydowana poprawę skuteczności szkolenia lekkoatletycznego.
W zawodach wzięła udział imponująca  ilość 168 młodych lekkoatletów z  7 szkół z naszej Gminy . Ponieważ każdy miał prawo startu w jednej konkurencji biegowej i jednej technicznej odnotowano  327 osobostartów. Rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych : U-12 (roczniki 2010-2011) i  U-14 (roczniki 2008-2009). Najlepsi w poszczególnych konkurencjach zostali nagrodzeni medalami.


MEDALIŚCI
OTWARTYCH  MISTRZOSTW  KĘT  DZIECI   W LEKKIEJ ATLETYCE                                                                                                                       Kęty  28 września 2021 r

DZIEWCZĘTA  U-14  ( 2008 - 2009 )

60 m
1. Stojek Emilia  08  SP 2 Kęty     -  8,4
2. Talik Marlena  09  SP 2 Kęty    -  8,8
3. Handy Zuza  08  SP 1 Kęty        - 9,1
(wystartowało 18 zaw.)

300 m
1. Sosna Emilia  08  ZSP 3 Kęty        -  56,3
2. Góralczyk Maja  09  ZSP 3 Kęty   -  59,1
3. Maciaga Paulina  09  SP Bielany  -  59,3
( wystartowało 9 zaw.)

600 m
1. Bies  Maria  08  ZSP 3 Kęty         -  2,24,5
2. Ostafin Lena  08  SP 1 Kęty         -  2,32,3
( wystartowało 2 zaw.)

skok w dal
1. Stojek Emilia  08  SP 2 Kęty    -   4,84
2. Talik Marlena  09  SP 2 Kęty   -  4,34
3. Sosna Emilia  08   ZSP 3 Kęty  -   3,80  
(wystartowało 17 zaw.)     

pchnięcie kula  2 kg
1. Tomala Martyna  09  SP Malec    -  8,22
2. Handy Zuza  08   SP 1 Kęty            -  8,18
3. Handzlik Pola  08  SP 1 Kęty         -  6,97
( wystartowało 5 zaw.)

4 x 250 m
1. SP 2 Kęty     -   2,53,5
2. ZSP 3 Kęty   -   3,09,0  
3. SP 1 Kęty     -   3,12,0       

CHŁOPCY  U – 14  ( 2008 – 2009 )

60 m
1. Osowski-Prus Dariusz    08   ZSP Bulowice   8,5
2. Kowalczyk Łukasz           08   ZSP 3 Kęty        8,8
3. Sałata Dominik                08   SP 2 Kęty          8,9
( wystartowało 19 zaw.)

300 m
1. Machnik Michał             09   Tempo Kęty      49,5
2. Korczyk Mikołaj              09   ZSP  Łęki            52,2
3. Kiepura Patryk                08   ZSP Bulowice    52,7  
(wystartowało 8 zaw.)    

600 m
1. Szymalski  Wojciech     08   SP 1 Kęty           2,07,7
2. Matusiak Jakub             08   ZSP Bulowice    2,12,5
3. Juras Krzysztof              09   ZSP 3 Kęty          2,16,4
(wystartowało 5 zaw.)

skok w dal
1. Machnik Michał            09   Tempo Kęty       4,53
2. Kowalczyk Łukasz         08    ZSP 3 Kęty         4,30
3. Piekiełko Błażej             08   ZSP 3 Kęty          4,03
( wystartowało 20 zaw.)

pchnięcie kula  2 kg
1. Olbrzymek Filip            08   SP 2 Kęty           12,65
2. Sołek Filip                      08   SP 1 Kęty           11,38
3. Rotella Karol                 08    SP 1 Kęty          10,80
(wystartowało 10 zaw.)

4 x 250 m
1. SP 1 Kęty        3,01,4
2. SP Łęki            3,06,1
3. ZSP 3 Kęty      3,12,6

DZIEWCZĘTA   U – 12  ( 2010 – 2011 )

60 m
1. Gworek Agata              10     SP 1 Kęty       9,6
2. Wiśniewska Lilianna    11     SP 2 Kęty       9,9
3. Wójcik Julita                  10     ZSP Łęki        10,0
(wystartowało  25 zaw.)

150 m
1. Matyszkowicz  Marta     10     ZSP Bulowice        25,2
2. Pękala Dominika              10    ZSP 3 Kęty             25,4
3. Niedziela Maja                 10    SP 1 Kęty               25,6
( wystartowało 14 zaw.)

500 m
1. Laszczak Agata                 11     ZSP 3 Kęty            2,01,7
2. Badowska Joanna            10                                    2,10,9
3. Piątek Lena                       11    ZSP 3 Kęty              2,19,2
( wystartowało  6 zaw.)

skok w dal (strefa)
1. Pękala Dominika             10     ZSP 3 Kęty             3,66
2. Wiśniewska Lilianna       11     SP 2 Kęty               3,60
3. Gworek Agata                  10     SP 1 Kęty               3, 40
( wystartowało 28 zaw.)

rzut piłeczka palant. 150 g
1. Kołodziejczyk Jagoda      10     ZSP 3 Kęty            20,50
2. Hanzlik Natalia                 11     ZSP Łęki                19,50
3. Wójcik Julita                     10     ZSP Łęki                19,50
( wystartowało 15 zaw.)

4 x 250 m
1. SP Bielany       3,27,1
2. SP 1 Kęty         3,33,5
3. ZSP Łęki           3,35,8


CHŁOPCY  U – 12    ( 2010 – 2011 )

60 m
1. Kobiałka Igor                 10        ZSP Łęki                  9,1
2. Kramarczyk Dominik    10        ZSP Łęki                  9,3
3. Talik Oskar                     11        SP 2 Kęty                9,5
(wystartowało 26 zaw.)

150 m
1. Wolf Eryk                             11       ZSP Bulowice          24,2
2. Szafron Tomasz                  10       SP 1 Kęty                  24,8
3. Smolarek Tomasz               10       SP 1 Kęty                  25,5
(wystartowało 19 zaw.)

500 m
1. Piskorek Nikodem              10       ZSP 3 Kęty               1,44,8
2. Mendzik Tymoteusz           10       SP 1 Kęty                 1,45,8
3. Klapek Jakub                        11       SP 1 Kęty                 1,46,1
( wystartowało 12 zaw.)

skok w dal (strefa)
1. Kramarczyk Dominik           10       ZSP Łęki                  3,80
2. Talik Oskar                            11       SP 2 Kęty                3,66
3. Komędera Adrian                11       SP Malec                 3,60
( wystartowalo 24 zaw.)

Rzut piłeczka palant. 150 g
1. Blok Oskar                             10        SP 1 Kęty              38,00
2. Komędera Adrian                 11        SP Malec              36,50  ???????
3. Cinal Oskar                            10        SP 1 Kęty              33,50
4. Smolarek Tomasz                 10        SP 1 Kęty              33,50
( wystartowało 28 zaw.)

4 x 250 m
1. SP 1 Kęty       3,08,1
2. SP Łęki           3,11,8
3. SP Malec       3,21,2
ul. Wyspiańskiego 1
32-650    Kęty
tel. 33/845-12-39
tempokety@o2.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego