2.07.2021

Wyniki > 2021
2-4.07 w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Polski U20. Kwalifikację do tej imprezy wywalczyła Gabriela Wójcik startująca w biegu na 400m przez płotki. Pierwszego dnia zawodów odbyły się eliminacje które niestety nie przebiegły po Naszej myśli. Silne podmuchy wiatru jakie towarzyszyły zawodniczką w trakcie biegu utrudniły Gabrysi utrzymanie rytmu pomiędzy płotkami. Nasza zawodniczka nie uszczegła się błędów  w konsekwencji czego pechowo nie zakwalifikowała się do finału A. Na pocieszenie pozostał start w finale B który zaplanowano dzień później.  Tym razem Gabrysia nie popełniła już błędów – pobiegła 2s szybciej i uzyskując rezultat 62,87s wygrała finał B. Ostatecznie lekkoatletka z Kęt została sklasyfikowana na 9 pozycji Mistrzostw Polski Juniorów.