Przejdź do treści

Menu główne:

28.08.2021

Wyniki > 2021
Jesienne starty zawodnicy Tempa zainaugurowali 28 sierpnia  udziałem w mityngu „Witaj Szkoło” zorganizowanym przez KS Sprint w Bielsku-Białej. Najbardziej zadowolona z tych zawodów mogła wracać do Kęt Fabiana Annoni, która zwyciężyła w konkursie rzutu oszczepem 500 g, poprawiła swój rekord życiowy z czerwca tego roku aż o  równe 5,00 metra uzyskując rezultat 35,21 m,                      a wynik ten praktycznie powinien dać jej awans do Mistrzostw Polski. Zwycięstwo w Bielsku odniosła również w pchnięciu kula 3 kg  nasza najlepsza lekkoatletka  Julia Michałowska, ubiegłoroczna złota medalistka Mistrzostw Polski w tej konkurencji. Julka tym razem  uzyskała wynik 13,75 . Wystartowała również w drugiej konkurencji – rzucie dyskiem  uzyskując bardzo obiecujący wynik 31,13 i zajmując II miejsce.  Na trzecim stopniu podium stanęła  nasza skoczkini wzwyż Ola Ptaszek. Świetnie pobiegły dystans 200 m młodziutkie (U-14) sprinterki – Martyna Kręcioch – 27,71 i Aneta Kręcioch- 28,56. Małgorzata Łozińska  pokonała dystans 600 metrów w czasie 1,48,08.