16.06.2018

Wyniki > 2018
16 czerwca 2018 na stadionie KS Sprintu Bielsko Biała odbył się międzynarodowy miting lekkoatletyczny Beskidianathletic. W zawodach wzieło udział kilkoro naszych najlepszych zawodników. Wiktoria Sachmerda w kategorii wiekowej młodzika zdobyła srebrny medal w skoku wzwyż uzyskując wynik 155cm. W tym samym konkursie Zuzanna Tuchowska uplasowała się na miejscu 4. Bardzo dobry rezultat w biegu na 300m uzyskała Gabriela Wójcik - wynik 44,19s jest jej nowym rekordem życiowym . Z nowego rekordu życiowego mogła się cieszyć także Katarzyna Kos która w konkursie trójskoku juniorek młodszych uzyskała rezultat 10,79m - wynik ten uplasował naszą zawodniczkę na miejscu 4. Kasia bardzo dobrze skakała także w konkursie skoku w dal gdzie ostatecznie uzyskała wynik 5,07m.