11.05.2013

Wyniki > 2013

Cztery medale na MItingu Krak 2013

Cztery medale udało się przywieść 12 osobowej ekipie Naszych młodych zawodników z Międzynarodowego Mitingu Krak 2013. Był to zarazem pierwszy rzut Małopolskiej ligi młodzików której finał odbędzie się we wrześniu. Udany występ odnotowali Nasi kulomioci którzy wywalczyli w obu kategoriach srebro. Klaudia Blacha posłała kulę o wadze 3kg na odległość 9.62 a jej kolega Marcin Hałat cięższym sprzętem 5kg uzyskał wynik 9.13. Dwa medale wywalczyli również biegacze: Adrian Nowak w biegu na 600m uzyskując czas 1.38.57 zdobywając medal srebrny a Sandra Merta w biegu na 300m / 47.12 / zdobyła brąz. Pozostali zawodnicy również zaprezentowali się z bardzo dobrej strony ustanawiając swoje nowe rekordy życiowe: Darek Korczyk w biegu na 600m / 1.43.75 / - miejsce tuż za podium, Sebastian Zając 600m w czasie 1.46.20.