MKS TEMPO KĘTY
Przejdź do treści

Menu główne:

9.09.2012

Wyniki > 2012

Świetny występ Naszych lekkoatletów w Małopolskiej Lidze Młodzików


Po wiosennym rzucie Małopolskiej Ligi Lekkoatletycznej drużyna Tempa została sklasyfikowana na bardzo wysokim – II miejscu / tuż za Wawelem Kraków /. Finał Ligi odbył się w minioną niedzielę na stadionie AWF w Krakowie.  Kęccy lekkoatleci z wielką wolą walki o co najmniej utrzymanie tak wysokiej pozycji przystąpili do rywalizacji co przyniosło wiele znakomitych wyników i rekordów życiowych.
Na szczególne wyróżnienie zasługują – Maciej Cisiński, który zwyciężył w skoku w dal z wynikiem 5.93,zajął trzecie miejsce w biegu 300m ppł poprawiając swój dotychczasowy rekord życiowy o blisko 2 sekundy; Michał Makoś wyrównał swój świetny rekord życiowy na 1000m – 2.48.34; Klaudia Blacha ustanowiła rekord życiowy i zwyciężyła  w pchnięciu kulą wynikiem – 9.53 a w rzucie oszczepem zajęła III miejsce / 23.53/; Adrian Puchała był drugi w pchnięciu kulą z nowym rekordem – 11.39; świetnie na 300m pobiegli Patryk Sikora i Kamil Wroniszewski  ustanawiając swoje nowe rekordy życiowe – 39.96 i 40.93; ułamków sekundy zabrakło do zwycięstwa sztafecie  4 x 100m  w składzie : Kulka-Sikora-Wroniszewski-Cisiński.
Bardzo dobrze wystąpili również pozostali reprezentacji Tempa : Kinga Mielec / w dal – 4.44 /, Pamela Mysłajek / 600m – 1 58.22 /, Paulina Willman /300m – 48.95 /, Sonia Fałowska / 600m – 2.01.24 /, Katarzyna Romik / oszczep – 22.12 /, Nikoletta Bębenek / w dal – 4.10 /, Mateusz Kulka / w dal – 5.05 /
Ostateczne oficjalne wyniki i klasyfikację  drużynową przedstawimy po jej opublikowaniu przez Małopolski Związek Lekkiej Atletyki.

II rzut - Małopolskiej Ligi Młodzików - finał

9.09.2012

Kraków

Lp

Nazwisko i Imię zawodnika

Rocznik

Kateg.
wiek

Konkurencja

Wynik

Miejsce

1

Mielec Kinga

97

100m

14.62 (+0,9)

 

2

Mielec Kinga

97

w dal

4,44 (-0,1)

IV

3

Bębenek Nikona

98

100m

15,00 (+0,9)

 

4

Bebenek Nikolla

98

w dal

4,10 (-0,5)

 

5

Mysłajek Judyta

97

100m

15,59 (+0,9)

 

6

Wilman Paulina

00

 

300m

48,95

 

7

Mysłajek Pamela

97

600m

1:58.87

 

8

Fałowska Sonia

99

 

600m

2:01.24

 

9

Blacha Klaudia

98

oszczep 500g

23,50

III

10

Romik Katarzyna

98

oszczep 500g

22,12

V

11

Wroniszewski Kamil

97

100m

12,60 (+0,2)

V

12

Wroniszewski Kamil

97

300m

40,93

 

13

Makoś Michał

97

1000m

2:48.34

II

14

Sikora Patryk

97

300m

39,96

III

15

Sikora Patryk

97

Kula 5kg

9,30

IV

16

Cisiński Maciej

97

w dal

5,93 (+1,6)

I

17

Cisiński Maciej

97

300ppł

43,49

III

18

Puchała Adrian

97

Kula 5kg

11,39

II

19

Kulka Mateusz

97

w dal

5,05 (+0,9)

 

20

Cisiński-Sikora
Wroniszewski-Kulka

97

4x100m

48.51

II

             
ul. Wyspiańskiego 1
32-650    Kęty
tel. 33/845-12-39
tempokety@o2.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego