30.09.2012

Wyniki > 2012

Maciej Cisiński tuż za podium Mistrzostw Polski Młodzików

W sobotę i niedzielę /28-29.09. 2012/ na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słubicach rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce będące również Małym Memoriałem Janusza Kusocińskiego. W zawodach wzięli udział wyłonieni w eliminacjach najlepsi zawodnicy w tej kategorii wiekowej / 14-15 lat / z całej Polski, a wśród nich zawodnicy Tempa Kęty – Maciej Cisiński i Michał Makoś.

Swój wielki sukces w tych zawodach odniósł wychowanek trenera Tadeusza Łyska – Maciej Cisiński , który w skoku w dal ustanawiając w ostatniej kolejce finału nowy rekord życiowy wynikiem 6.23 zajął IV miejsce w Polsce.
Drugi z reprezentantów Tempa, trenowany przez Tomasza Sysaka - Michał Makoś wystąpił w pierwszej serii biegu na 1000m i z wynikiem 2.47.05 zajął w niej piąte miejsce. Szybciej biegali zawodnicy w drugiej serii i ostatecznie Michał został sklasyfikowany na XVII pozycji.