17.03.2012

Wyniki > 2012

W Parku Lotników w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Małopolski w Biegach Przełajowych. Nie zabrakło na nich naszych kęckich biegaczy, którzy z dużym powodzeniem zaprezentowali swoje umiejętności.  Wielkich emocji dostarczył bieg chłopców młodszych /rocznik 00-01/, w którym startowało troje naszych podopiecznych. W biegu tym praktycznie od samego początku prowadził Michał Jura , który ostatecznie zajął pierwsze miejsce i tym samym zdobył złoty medal. Natomiast jego kolega - Jakub Harat - po emocjonującym finiszu zdobył brązowy medal.
Dobre miejsca uzyskali także pozostali biegacze: Emil Jurzak - miejsce 10, Szymon Kasałka – miejsce 13, Kacper Konior - miejsce 14.  Wszyscy chłopcy, pomimo młodego wieku, są pełni zapału do biegania i na pewno w przyszłości jeszcze o nich usłyszymy.