17.06.2023

Wyniki > 2023
ZŁOCI JUNIORZY TEMPA 🎖🎖🎖
Tak można powiedzieć dziś o Naszych zawodnikach startujących w Krakowie. To tam odbyły się Mistrzostwa Małopolski U18 i U20. Wzięło w nich udział troje zawodników MKS TEMPO Kęty – Agnieszka Kręcioch, Konrad Talik i Oliwier Kwaczała. Nasi juniorzy spisali się znakomicie zdobywając komplet trzech złotych medali. Agnieszka wygrała bieg na 400m U18, Konrad zwyciężył w konkursie skoku w dal U18, a Oliwier tryumfował w biegu na 200m U20 oraz wywalczył srebrny medal w skoku w dal U20. Mistrzostwa Województwa to już ostatni przystanek przed zbliżającymi się Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży. Teraz czas dla naszych juniorów na ostatni obóz przygotowawczy w Kielcach i widzimy się za trzy tygodnie w Chorzowie na Stadionie Śląskim gdzie odbędą się Mistrzostwa Polski U18.