Przejdź do treści

Menu główne:

11.05.2014

Wyniki > 2014

W niedziele 11 maja grupa juniorów młodszych pojechała do Mielca aby tam reprezentować województwo Małopolskie w czwór-meczu międzywojewódzkim. Nasi najlepsi zawodnicy nie zawiedli uzyskując bardzo wysokie lokaty w swoich konkurencjach. Pierwsze miejsce zdobył Maciej Cisiński deklasując rywali w skoku w dal /6.46m/. Pierwszą lokatę wywalczył także Michał Makos bijąc rekord Klubu w biegu na 400m /51.94s/. Pierwsza w rzucie oszczepem była Klaudia Blach/33,63m/ która wywalczyła także trzecie miejsce w pchnięciu kulą 10.40m. Wysokie 6 miejsce zajął Dariusz Korczyk który po raz pierwszy startował na dystansie 800m uzyskując czas 2.09,53s. Dobry wynik uzyskał także Marcin Hałat posyłając oszczep na odległość 37,30m. Wyniki Naszych zawodników znacząco przyczynił się do wygranej województwa Małopolskiego które wyprzedziło woj. Podkarpackie , Świętokrzyskie i Lubelskie. Tego samego dnia w Sosnowcu startowały Nasze najlepsze skoczkinie – zeszłoroczne medalistki  Mistrzostw Polski Juniorów. W deszczowej aurze Nasze zawodniczki pokazały się z bardzo dobrej strony uzyskując wartościowe wyniki: Gabriela Zawadzka skoczyła w dal 5.36m /miejsce 4 / a Justyna Konior w skoku wzwyż uzyskała wynik 165cm co uplasowało ją na miejscu 2.