22.09.2010

Wyniki > 2010

Mecz  Lekkoatletyczny Euroregionu  Beskidy
Czechy – Słowacja – Polska

22 września  na stadionie  KS Sprint  w Bielsku – Białej odbył się mecz lekkoatletyczny Euroregionu Beskidy   Czechy – Słowacja – Polska  w kategoriach wiekowych – młodzicy / 14 – 15 lat /  i dzieci starsze / 12 – 13 lat /. Mecz zakończył się zwycięstwem reprezentacji Polski przed Czechami i Słowacją.  Bardzo znacząco przyczynili się do tego sukcesu zawodnicy kęckiego Tempa, którzy zdobyli aż siedem medali. Justyna Konior zwyciężyła w skoku wzwyż pokonując poprzeczkę na wysokości 161 cm. Justyna zrezygnowała z dalszych prób ponieważ już za trzy dni czeka ją start w Mistrzostwach Polski. Świetną formę przed Mistrzostwami potwierdziła również Patrycja Łazarz, która wygrała skok w dal z wynikiem 5.10.  Patrycja zdobyła również brązowy medal w biegu na 100m z czasem 13.55.  W pchnięciu kulą  Piotr Orlicki zdobył medal srebrny / 10.72 / a Justyna Konior brązowy / 9.31 /. W kategorii dzieci starszych Maciej Cisiński zwyciężył w biegu na 300m z nowym rekordem życiowym 44.56 i był trzeci w skoku w dal / 4.89 /. Punkty dla reprezentacji Polski zdobyli również – Sandra Merta, która była piąta na 60m / 9.11 / oraz Marcin Dudziak – szósty na 100m / 13.08 /.