MKS TEMPO KĘTY
Przejdź do treści

Menu główne:

19.09.2010

Wyniki > 2010

Świetny  występ  lekkoatletów  Tempa  w  Krakowie

W niedzielę 19 września w Krakowie na stadionie AWF odbyły się Mistrzostwa  Małopolski w Lekkiej Atletyce w kategorii młodzików / 14 – 15 lat /oraz dzieci starszych / 12 – 13 lat /. Zawodnicy kęckiego Tempa wrócili z tych zawodów z  6 medalami i wieloma rekordami życiowymi.

Jednym z największych wydarzeń podczas tych zawodów był występ naszej  skoczkini wzwyż  Justyny Konior.  Justyna skakała  wręcz rewelacyjnie trzykrotnie poprawiając swój dotychczasowy rekord życiowy – 155 cm. W efekcie uzyskała wynik 164 cm, który nie tylko zapewnił jej udział w Mistrzostwach Polski Młodzików, jakie odbędą się w dniach 25 – 26 września w Toruniu, ale umiejscowił ją w gronie głównych faworytek do medali w tych zawodach. Wynikiem tym oczywiście Justyna zdobyła złoty medal Mistrzostw Małopolski i ustanowiła nowy rekord Kęt w kategorii młodziczek. Bardzo wysoką formę przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski potwierdziła Patrycja Łazarz, wyrównując swój rekord życiowy w skoku w dal – 5.18 i zdobywając złoty medal.

Z postawy zawodniczek niezmiernie zadowolony jest ich trener – Tadeusz Łysek, który z ich startem w Toruniu wiąże duże nadzieje na sukces. W kategorii dzieci starszych dwa medale zdobył Maciej Cisiński – złoty w skoku w dal z nowym rekordem życiowym – 4.78 i srebrny w biegu na 100m z wynikiem 13.29. Brązowy medal w biegu na 600m zdobyła Pamela Mysłajek.

Mistrzostwa Małopolski Młodzików i Dzieci Starszych

19.09.2010

Kraków

Lp

Nazwisko i Imię zawodnika

Rocznik

Kateg.
wiek

Konkurencja

Wynik

Miejsce

1

Merta Sandra

99

Dz st

100m

15.08 (+1,4)

 

2

Wójcik Sabina

98

Dz st

100m

15,89 (+1,4)

 

3

Łazarz Patrycja

95

100m

13,46 (-0,7)

 
       

w dal

5,18 (+0,9)

I

4

Konior Justyna

95

wzwyż

1,64

I

       

kula 3kg

9,10

III

5

Matyszkowicz Magdalena

95

100m

14,75 (-0,7)

 
       

kula 3kg

8,69

IV

6

Marzec Justyna

96

300m

48.56

 

7

Mysłajek Judyta

97

Dz

300m

54.40

 

8

Mysłajek Pamela

97

Dz

600m

2:00.24

III

9

Mleczko Aleksandra

98

Dz

600m

2:12.13

 

10

Haczek Klaudia

98

Dz

600m

2:18.04

 

11

Merta Karolina

98

Dz

600m

2:20.89

 

12

Szczurek Aneta

98

Dz

w dal

3,94 (-1,5)

 

13

Płonka Weronika

98

Dz

w dal

3,53 (-0,6)

 

14

Januszyk Anna

96

kula 3kg

7,89

 

15

Jeziorska Aleksandra

96

oszczep 600g

19,20

 

16

Cisiński Maciej

97

Dz

100m

13,69 (+0,2)

q

       

100m

13,29 (+0,2)

II

       

w dal

4,78 (+0,1)

I

17

Malik Przemysław

98

Dz

100m

14,88 (+0,2)

 
       

w dal

4,17 (-0,4)

 

18

Janiga Bartłomiej

98

Dz

100m

16,03 (-0,5)

 
       

w dal

3,60 (-0,2)

 

19

Dudziak Marcin

96

100m

13,36 (+0,6)

 
       

w dal

4,97 (-0,5)

 

20

Kawczak Dariusz

96

w dal

4,58 (-0,3)

 

21

Makoś Michał

97

Dz

1000m

3:26.40

 

22

Kos Przemysław

98

Dz

1000m

3:45.38

 

23

Harat Jakub

01

Dz

1000m

4:13.54

 

24

Orlicki Piotr

95

kula 5kg

9,71

 
             
ul. Wyspiańskiego 1
32-650    Kęty
tel. 33/845-12-39
tempokety@o2.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego