TEMPO KĘTY
Międzyszkolny Klub Sportowy
Przejdź do treści

Menu główne:

10.02.2024

Wyniki > 2024
💥💥 EMILKA STOJEK BRĄZOWĄ MEDALISTKĄ HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI U-18 WE WROCŁAWIU!💥💥
W miniony weekend w stolicy województwa dolnośląskiego odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski U-18 oraz U-20. Kęcki klub reprezentowali trzej zawodnicy trenera Tadeusza Łyska- Emilia Stojek, Agnieszka Kręcioch oraz Konrad Talik.
🏃‍♂️ Jako pierwszy wystartował Konrad Talik w skoku w dal w kategorii U-18. Skacząc na odległość 6,40 m Konrad zapewnił sobie wpierw awans do "wąskiego" finału, gdzie ostatecznie zdobył 8 miejsce.
🏃‍♀️ Agnieszka Kręcioch wystartowała w biegu na 400 m w kategorii U-20 uzyskując wynik 61,21 s.
🏃 W niedziele Emilia Stojek rywalizowała w trójskoku. Już po pierwszym skoku Emilka pobiła swój rekord życiowy -11,85 m i po trzech pierwszych próbach była na pierwszym miejscu w konkursie. W piątym skoku ponownie poprawiła swój rekord na 11,91 m co obecnie dawało jej 2 miejsce w konkursie. Warto podkreślić, że Emilka uzyskała ten wynik pomimo kontuzji, której doznała w trakcie konkursu- skręcenie kostki. Emilka wspólnie z trenerem Tadeuszem Łyskiem postanowiła zrezygnować  z ostatniej próby w konkursie, w której jej rywalka z klubu KS Agros Zamość uzyskała wynik 11,97 m dający jej drugą lokatę, a zawodniczka Tempo Kęty uplasowała się na 3 miejscu.💥💥
Serdecznie gratulujemy Emilce zdobytego medalu🥉 oraz pozostałym zawodnikom osiągniętych rezultatów! 💪 💪 💪
ul. Wyspiańskiego 1
32-650    Kęty
tel. 33/845-12-39
tempokety@o2.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego