TEMPO KĘTY
Międzyszkolny Klub Sportowy
Przejdź do treści

Menu główne:

OPP

O klubieJak wpłacać 1 % podatku?
Wystarczy jedynie w formularz PIT wpisać nazwę i numer KRS naszego Klubu. Resztą zajmie się już urząd skarbowy. Nie trzeba robić przelewu, czekać na zwrot podatku. Wystarczy tylko podać dane organizacji w formularzu.


MKS TEMPO KETY
KRS  000 000 8536

Międzyszkolny Klub Sportowy „TEMPO” Kęty

Zwraca się z gorącą prośbą o przekazywanie na naszą działalność 1 % od Państwa podatku dochodowego. Nasz klub jest organizacją pożytku publicznego a swą działalność statutową kieruje na szkoleniem dzieci i młodzieży. Zebrane w ten sposób środki pozwolą na lepsze funkcjonowanie naszego klubu lekkoatletycznego, umożliwienie startu na zawodach lekkoatletycznych, obozach sportowych, poprawią dotychczasowe szkolenie a także promocję zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży.

Program PITy TaxMachine 2016/2017 - kliknij aby pobrać

Program PITy TaxMachine to doskonałe narzędzie do sporządzania deklaracji podatkowych za poprzedni rok dla wszystkich. Program znakomicie ułatwia sporządzenie zeznania, nie trzeba nawet wiedzieć jakie druki należy sporządzić, program za Ciebie wybiera właściwe zeznania i wypełnia je automatycznie. Program PITy TaxMachine ma wbudowaną także obsługę wysyłania e-Deklaracji przez Internet online. Nie trzeba wychodzić z domu aby się rozliczyć z podatku. Program jest w pełni darmowy i łatwy w obsłudze.

ul. Wyspiańskiego 1
32-650    Kęty
tel. 33/845-12-39
tempokety@o2.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego